Možný velký zvrat v případě obvinění Alberta Del Ria ze sexuálního útoku?

V květnu / máji tohoto roku byl Del Rio zatčen za brutální sexuální útok na svou tehdejší přítelkyni. V soudních dokumentech byl popis velmi děsivých detailů tohoto činu.

Del Rio údajně svou oběť napadl několikrát poté, co ji obvinil z nevěry. Žena nevěru popřela, co ho naštvalo a fyzicky ji napadl. Následně ji odvlekl do přízemní ložnice a znovu ji napadl. Pak ji oblékl do šatů a nutil ji tančit.

Podle dalších informací jí svázal ruce, do úst dal ponožku a sexuálně ji zneužíval pomocí různých předmětů několik hodin. Útok Del Ria na svou přítelkyni měl trvat neuvěřitelných 16 hodin. V případě prokázání viny mu hrozí odnětí svobody na 2 až 20 let.

Vypadá to ale tak, že celá situace se může dramaticky změnit. Jeho bývalá přítelkyně, která měla být obětí tohoto útoku se totiž prostřednictvím příspěvku na Instagramu omluvila jemu a jeho rodině za škody, které napáchala svými chybami.

Bratr Del Ria napsal na Facebooku, že pravda vždy zvítězí, a že tato žena vůči jeho bratrovi vznesla nepravdivá obvinění. Zatím ale oficiálně ke stažení žaloby nedošlo.


Komentáře (0)

Zatím zde nejsou žádné komentáře

Přidat komentář

  1. Přidání komentáře jako host. Zaregistrujte se nebo se přihlaste ke svému účtu.
0 znaky
Přílohy (0 / 3)
Share Your Location

Reklama

Reklama

Nemáte chybu u počtu eliminací od Shayny Baszler? V daném zapase bylo ...
Peter uveřejnil komentář v TOP 24 nejlepších rivalit v historii WWE
Keď sa tak pozriem na ten rebriček všetko sú to feudy z davnejsej min...
CM Skunk uveřejnil komentář v Charlotte Flair zřejmě dostane novou přezdívku
Nevím proč, ale celkově ten design a přezdívka ve mě signalizuje, že b...

Reklama

Chystáte se koupit novou videohru WWE 2K25?

Reklama

WWE Novinky

AEW Novinky

>