Možný důvod, proč Drew McIntyre přišel o WWE titul

Drew McIntyre přišel na placené akci Elimination Chamber o WWE titul, protože The Miz úspěšně zpeněžil svůj Money in the Bank kufřík.

Podle zdrojů ze zákulisí by ale nemělo jeho vládnutí s WWE titulem trvat dlouho, protože na WrestleManii 37 plánuje WWE uskutečnit zápas Damian Priest & Bad Bunny vs. The Miz & John Morrison.

Spekuluje se, že Bobby Lashley získá od The Mize titul a bude ho obhajovat na WrestleManii 37 v zápase s Drewem McIntyrem. Server WNW totiž tvrdí, že záměrem WWE je vybudovat pro McIntyrea velký WM moment, který měla původně v plánu už loni na WM 36.

WWE totiž chce, aby Drew McIntyre získal titul na WrestleManii za účasti / reakcí diváků. To se ale loni neudálo z důvodu vypuknutí pandemie.

McIntyre tak zřejmě přišel o titul pouze z důvodu, aby ho mohl velkolepě získat zpět na WrestleManii 37.


Komentáře (0)

Zatím zde nejsou žádné komentáře

Přidat komentář

  1. Přidání komentáře jako host. Zaregistrujte se nebo se přihlaste ke svému účtu.
0 znaky
Přílohy (0 / 3)
Share Your Location

Reklama

Reklama

Nemáte chybu u počtu eliminací od Shayny Baszler? V daném zapase bylo ...
Peter uveřejnil komentář v TOP 24 nejlepších rivalit v historii WWE
Keď sa tak pozriem na ten rebriček všetko sú to feudy z davnejsej min...
CM Skunk uveřejnil komentář v Charlotte Flair zřejmě dostane novou přezdívku
Nevím proč, ale celkově ten design a přezdívka ve mě signalizuje, že b...

Reklama

Chystáte se koupit novou videohru WWE 2K25?

Reklama

WWE Novinky

AEW Novinky

>