John Cena čelí kvůli omluvě Číně velké kritice od politiků a novinářů

John Cena udělal během propagace filmu Rychle a zběsile 9 obrovskou chybu. Řekl, že Tchaj-wan bude jednou z prvních „zemí”, které dostanou tento nový film, a to se Číně vůbec nelíbilo.

Čína neuznává Tchaj-wan jako zemi a toto politické faux pas přimělo Johna Cenu, aby zveřejnil omluvné video čínskému lidu v jejich rodném jazyce.

To ale vyvolalo kritiku z druhé strany politického spektra a mnozí kritizují to, že se omluvil za něco takového.

Senátor USA Marco Rubio v reakci na video Johna Ceny napsal:

„Svět, kde čínská komunistická strana řídí to, co mohou Američané říci, není žádnou hrozbou budoucnosti, už je to tady.”

Novinářka Megyn Kelly napsala „Obrací se mi z toho žaludek” a další senátor USA Tom Cotton označil Cenův krok za „ubohý”.

Senátor Rick Scott napsal tuto reakci na video Johna Ceny:

„Šílené. Namísto podlézání Komunistické straně Číny – co kdybychom se postavili za našeho demokratického spojence Tchaj-wan, který čelí rostoucím hrozbám a agresi ze strany generálního tajemníka Xiho?”


Komentáře (0)

Zatím zde nejsou žádné komentáře

Přidat komentář

  1. Přidání komentáře jako host. Zaregistrujte se nebo se přihlaste ke svému účtu.
0 znaky
Přílohy (0 / 3)
Share Your Location

Reklama

Reklama

Nemáte chybu u počtu eliminací od Shayny Baszler? V daném zapase bylo ...
Peter uveřejnil komentář v TOP 24 nejlepších rivalit v historii WWE
Keď sa tak pozriem na ten rebriček všetko sú to feudy z davnejsej min...
CM Skunk uveřejnil komentář v Charlotte Flair zřejmě dostane novou přezdívku
Nevím proč, ale celkově ten design a přezdívka ve mě signalizuje, že b...

Reklama

Chystáte se koupit novou videohru WWE 2K25?

Reklama

WWE Novinky

AEW Novinky

>