MJF odstranil tweet na podporu nedávno propuštěného šampiona z NXT

Člen MSK a týmový šampion NXT, Nash Carter, byl minulý měsíc propuštěn z WWE poté, co ho jeho manželka obvinila, že ji fyzicky a emocionálně týral.

Impact Wrestling hvězda Kimber Lee tvrdí, že ji Carter týral a obvinila ho také z toho, že má anti-LGBTQ názor Také zveřejnila fotografii, kde Carter napodobuje Adolfa Hitlera s nacistickým pozdravem.

Krátce po zveřejnění těchto obvinění si Kimber Lee deaktivovala svůj účet na Twitteru. Mnozí to z její strany vnímají tak, že dosáhla čeho chtěla, a proto si svůj účet deaktivovala, aby nečelila otázkám a případné kritice ze strany některých fanoušků.

Wrestling Observer však tvrdí, že důvodem jeho propuštění nebyla obvinění z týrání, ale fotografie, kde napodobuje Adolfa Hitlera s nacistickým pozdravem.

MJF se včera rozhodl postavit na stranu bývalého wrestlera NXT, ale svůj tweet po nějaké době smazal.

„Žil jsem s tímto mužem. Není antisemita. Přestaňte předstírat ctnost a nechte tohoto muže dělat svou práci.”

V pondělí se Carter omluvil za fotografii z roku 2015 a poznamenal, že bez ohledu na to, jak se fotografie dostala na veřejnost, neexistuje žádná omluva pro jeho činy.


Komentáře (0)

Zatím zde nejsou žádné komentáře

Přidat komentář

  1. Přidání komentáře jako host. Zaregistrujte se nebo se přihlaste ke svému účtu.
0 znaky
Přílohy (0 / 3)
Share Your Location

Reklama

Reklama

Pořád čtu už několik let že se něco ve WWE prozradilo o plánech pro n...
Však na WM 30 nešel o světový titul ani reigns ani brock
Jaký má smysl dávat videa typu že někdo někde je na veřejnosti a pod...
Jirka uveřejnil komentář v Velký spoiler ze včerejší show WWE RAW
Nechápu proč by to mělo být na velký spoiler když tam šaškoval D. Myst...
Nemáte chybu u počtu eliminací od Shayny Baszler? V daném zapase bylo ...

Reklama

Který zápas na WrestleManii 41 Night 2 byl podle vás nejlepší?

Reklama

WWE Novinky

AEW Novinky