Špatná zpráva pro Eliase a jeho fanoušky

WWE minulý rok během léta odvysílala několik klipů, které naznačovaly změnu gimmicku Eliase, ale k ničemu nakonec nedošlo.

Podle WrestleVotes neměla WWE ve skutečnosti žádný konkrétní plán pro změnu charakteru Eliase, klipy natočila pouze proto, aby definitivně „zabila” jeho hudební gimmick.

Poslední klip odvysílala 23. srpna / augusta a od té doby jsme Eliase v WWE neviděli. Před nějakým časem údajně přišel s novým gimmickem, který ale svým vzhledem až moc připomínal Randyho Savage.

Proti této změně byl Vince McMahon, proto nedošlo k jeho debutu.

Podobu zrušeného gimmicku prozrazuje jeho podoba ve WWE 2K22:

Server RSN včera informoval, že kreativní tým v současnosti nepracuje na žádných plánech pro Eliase. Fanoušci by proto neměli v dohledné době očekávat jeho návrat.

„Nepamatuji si, kdy naposledy zaznělo jeho jméno. Je to opravdu dlouho.” uvedl zdroj z kreativního týmu WWE.



Komentáře (0)

Zatím zde nejsou žádné komentáře

Přidat komentář

  1. Přidání komentáře jako host. Zaregistrujte se nebo se přihlaste ke svému účtu.
0 znaky
Přílohy (0 / 3)
Share Your Location

Reklama

Reklama

Jirka uveřejnil komentář v Velký spoiler ze včerejší show WWE RAW
Nechápu proč by to mělo být na velký spoiler když tam šaškoval D. Myst...
Nemáte chybu u počtu eliminací od Shayny Baszler? V daném zapase bylo ...
Peter uveřejnil komentář v TOP 24 nejlepších rivalit v historii WWE
Keď sa tak pozriem na ten rebriček všetko sú to feudy z davnejsej min...

Reklama

Komu fandíte v rivalitě Roman Reigns vs. Seth Rollins vs. CM Punk?

Reklama

WWE Novinky

AEW Novinky