Nové informace o muži, kterého postřelil bývalý wrestler WWE

Cain Velasquez & Rey Mysterio

Cain Velasquez byl na začátku tohoto týdne zatčen a následně obviněn z pokusu o vraždu poté, co postřelil jednoho muže.

Dnes ráno jsme vás informovali (ZDE) o bližších detailech tohoto incidentu, přičemž zpravodajské weby přišly s dalšími zásadními zjištěními.

Muž, jehož bývalý wrestler WWE a UFC šampion postřelil je Harry Eugene Goularte, nevlastní otec pedofila, který byl obviněn z toho, že v domácí školce, kterou provozuje jeho matka obtěžoval i dítě z rodiny Caina Velasqueze.

Minulý pátek byl obviněn z obscénního a nevhodného chování s dítětem mladším 14 let. Navzdory námitkám byl propuštěn na svobodu, ale měl zůstat pod trvalou kontrolou.

V pondělí Velasquez několikrát vystřelil na auto, ve kterém se nacházel Harry Eugene Goularte a ještě jeden muž. Muž, kterého Cain postřelil přežije.

Cain Velasque je momentálně ve vazbě bez možnosti být propuštěn na kauci.


Komentáře (0)

Zatím zde nejsou žádné komentáře

Přidat komentář

  1. Přidání komentáře jako host. Zaregistrujte se nebo se přihlaste ke svému účtu.
0 znaky
Přílohy (0 / 3)
Share Your Location

Reklama

Reklama

Nemáte chybu u počtu eliminací od Shayny Baszler? V daném zapase bylo ...
Peter uveřejnil komentář v TOP 24 nejlepších rivalit v historii WWE
Keď sa tak pozriem na ten rebriček všetko sú to feudy z davnejsej min...
CM Skunk uveřejnil komentář v Charlotte Flair zřejmě dostane novou přezdívku
Nevím proč, ale celkově ten design a přezdívka ve mě signalizuje, že b...

Reklama

Chystáte se koupit novou videohru WWE 2K25?

Reklama

WWE Novinky

AEW Novinky

>