Rita Chatterton, která tvrdí, že ji Vince McMahon znásilnil není překvapená jeho současným skandálem

Rita Chatterton

Rita Chatterton byla první ženou, která pracovala ve WWE jako rozhodčí a dost možná i v historii profesionálního wrestlingu. Současný skandál Vince McMahona oživil zájem o její tvrzení, že ji Vince McMahon znásilnil.

Tato bývalá rozhodčí WWE tvrdí, že 16. července / júla 1986 se ji Vince McMahon pokusil přimět k tomu, aby s ním měla orální sex v jeho limuzíně, a když odmítla, znásilnil ji.

Ve světle současného skandálu Vince McMahona, který platil ženám, se kterými měl aféry za jejich mlčenlivost (přičemž v roce 2005 měl údajně jednu bývalou WWE Divu přimět k orálnímu sexu), se média opět začala zajímat o obvinění, které snesla už dávno Rita Chatterton.

Ona ale zatím neplánuje v této věci žádné konkrétní kroky, i když nevyloučila, že v budoucnu něco podnikne.

Na otázku, zda ji zjištění týkající se afér Vince McMahona překvapila odpověděla:

„Vůbec ne. Jsem překvapená, že to trvalo tak dlouho, abych byla upřímná. Ale nic z toho mě nepřekvapuje.”


Komentáře (0)

Zatím zde nejsou žádné komentáře

Přidat komentář

  1. Přidání komentáře jako host. Zaregistrujte se nebo se přihlaste ke svému účtu.
0 znaky
Přílohy (0 / 3)
Share Your Location

Reklama

Reklama

Nemáte chybu u počtu eliminací od Shayny Baszler? V daném zapase bylo ...
Peter uveřejnil komentář v TOP 24 nejlepších rivalit v historii WWE
Keď sa tak pozriem na ten rebriček všetko sú to feudy z davnejsej min...
CM Skunk uveřejnil komentář v Charlotte Flair zřejmě dostane novou přezdívku
Nevím proč, ale celkově ten design a přezdívka ve mě signalizuje, že b...

Reklama

Chystáte se koupit novou videohru WWE 2K25?

Reklama

WWE Novinky

AEW Novinky

>