Triple H možná pracuje na dalším velkém návratu

Triple H

Včera jsme vás informovali, že Sasha Banks byla v zákulisí WWE Live Eventu v Mexico City, což opět vyvolalo spekulace o jejím možném návratu.

Zdroj z kreativního týmu však informoval, že ohledně plánů pro návrat této ženské hvězdy se neobjevily žádné informace.

Neexistuje v současnosti žádný náznak v rámci kreativního týmu, že by se chystal její návrat, ale to platilo také v případě několika jiných návratů.

Člen kreativního týmu totiž prozradil, že často tyto věci řídí přímo Triple H a o návratu vědí jen ti, kterých se to přímo dotýká.

Tak tomu bylo například v případě návratu Brauna Strowmana nebo Braye Wyatta, takže to, že kreativní tým nic neví o případném návratu Banks do WWE ještě nemusí znamenat, že se na jejím návratu nepracuje.


Komentáře (0)

Zatím zde nejsou žádné komentáře

Přidat komentář

  1. Přidání komentáře jako host. Zaregistrujte se nebo se přihlaste ke svému účtu.
0 znaky
Přílohy (0 / 3)
Share Your Location

Reklama

WrestlingShop

Reklama

CM Skunk uveřejnil komentář v Charlotte Flair zřejmě dostane novou přezdívku
Nevím proč, ale celkově ten design a přezdívka ve mě signalizuje, že b...
Ja sa ani nečudujem,že sledovanost klesá... Posledné 2-3 mesiace sú vo...
Nie, nebude, ale budes ho mat urcite tu na webe
bude aj na Netflixe uverejnene Saturday Night's Main Event?

Reklama

Kdo z vítězů Royal Rumble zápasů podle vás uspěje na WrestleManii 41?

Reklama

WWE Novinky

AEW Novinky