Novinky o účasti Brocka Lesnara na placené akci WWE Elimination Chamber

Brock Lesnar

Wrestling Observer potvrdil spekulace, které vytvořilo promo pro placenou akci Elimination Chamber. Jeho součástí byl totiž i Brock Lesnar.

Zdá se, že The Beast opravdu bude součástí tohoto eventu, protože Wrestling Observer včera potvrdil, že Lesnar má plánovanou účast na tomto eventu.

V úvahu tak přicházejí 2 možné scénáře:

1. Brock Lesnar bude nějakým způsobem konfrontovat Bobbyho Lashleyho, což povede k jejich zápasu na WrestleManii 39 v Los Angeles.

2. Třetí zápas Lesnara a Lashleyho se uskuteční již na Elimination Chamber a každý z nich bude mít jiného soupeře na WrestleManii 39.

Placená akce WWE Elimination Chamber se bude konat již 18. února / februára a půjde o poslední WWE PPV event před WrestleManii 39, která se bude konat 1. a 2. dubna / apríla v Los Angeles.


Komentáře (0)

Zatím zde nejsou žádné komentáře

Přidat komentář

  1. Přidání komentáře jako host. Zaregistrujte se nebo se přihlaste ke svému účtu.
0 znaky
Přílohy (0 / 3)
Share Your Location

Reklama

Reklama

Nemáte chybu u počtu eliminací od Shayny Baszler? V daném zapase bylo ...
Peter uveřejnil komentář v TOP 24 nejlepších rivalit v historii WWE
Keď sa tak pozriem na ten rebriček všetko sú to feudy z davnejsej min...
CM Skunk uveřejnil komentář v Charlotte Flair zřejmě dostane novou přezdívku
Nevím proč, ale celkově ten design a přezdívka ve mě signalizuje, že b...

Reklama

Chystáte se koupit novou videohru WWE 2K25?

Reklama

WWE Novinky

AEW Novinky

>