Info o kontraktu Brocka Lesnara s WWE a jeho možném návratu

Brock Lesnar se od prohry s Codym Rhodesem na SummerSlamu zatím neobjevil ve WWE, za to se však objevily fámy o jeho kontraktu s touto společností.

Internetem se začala šířit informace, že Brock Lesnar nemá s v současnosti s WWE podepsaný žádný platný kontrakt a jde pouze o spolupráci na základě ústní dohody.

Velmi rychle však byla tato informace vyvrácena a zdroje z WWE potvrdily, že Brock Lesnar má s WWE velmi lukrativní písemný kontrakt.

Pokud jde o jeho návrat, tak v současnosti převládají dva možné scénáře.

Buď se vrátí před listopadovým eventem v Saúdské Arábii nebo až v lednu na Royal Rumble 2023. Zatím však nevíme, kdo bude jeho dalším soupeřem ve WWE.

Hodně se spekuluje o tom, že na WrestleManii 40 by jeho soupeřem mohl být GUNTHER, ale v tuto chvíli jde pouze o ničím nepodloženou fámu.


Komentáře (0)

Zatím zde nejsou žádné komentáře

Přidat komentář

  1. Přidání komentáře jako host. Zaregistrujte se nebo se přihlaste ke svému účtu.
0 znaky
Přílohy (0 / 3)
Share Your Location

Reklama

Reklama

Pořád čtu už několik let že se něco ve WWE prozradilo o plánech pro n...
Však na WM 30 nešel o světový titul ani reigns ani brock
Jaký má smysl dávat videa typu že někdo někde je na veřejnosti a pod...
Jirka uveřejnil komentář v Velký spoiler ze včerejší show WWE RAW
Nechápu proč by to mělo být na velký spoiler když tam šaškoval D. Myst...
Nemáte chybu u počtu eliminací od Shayny Baszler? V daném zapase bylo ...

Reklama

Komu fandíte v zápase Cody Rhodes (c) vs. John Cena o titul Undisputed WWE šampiona na WrestleManii 41 v Las Vegas?

Reklama

WWE Novinky

AEW Novinky