WWE zřejmě připraví pro GUNTHERA velký plán

WWE dnes oficiálně oznámila, že 31. srpna 2024 se v hlavním městě Německa uskuteční prémiový live event Bash in Berlin.

Jedná se o další velký prémiový live event mimo Spojených států, který WWE naplánovala pro příští rok. WWE totiž před časem oznámila, že 24. února 2024 město Perth v Austrálii bude hostit prémiový live event Elimination Chamber.

Zároveň se objevila informace, že jednou z hlavních hvězd tohoto eventu bude Rhea Ripley, která pochází z Austrálie.

O eventu WWE Bash in Berlin toho zatím moc nevíme, ale server WNW prozradil, že v zákulisí se už teď šeptá o tom, že IC šampion GUNTHER bude mít prominentní pozici na kartě této show.

GUNTHER je sice rakouský wrestler, ale v Německu bude mít prakticky domácí publikum a lze předpokládat, že i nejsilnější reakce.


Komentáře (0)

Zatím zde nejsou žádné komentáře

Přidat komentář

  1. Přidání komentáře jako host. Zaregistrujte se nebo se přihlaste ke svému účtu.
0 znaky
Přílohy (0 / 3)
Share Your Location

Reklama

Reklama

Jirka uveřejnil komentář v Velký spoiler ze včerejší show WWE RAW
Nechápu proč by to mělo být na velký spoiler když tam šaškoval D. Myst...
Nemáte chybu u počtu eliminací od Shayny Baszler? V daném zapase bylo ...
Peter uveřejnil komentář v TOP 24 nejlepších rivalit v historii WWE
Keď sa tak pozriem na ten rebriček všetko sú to feudy z davnejsej min...

Reklama

Komu fandíte v rivalitě Roman Reigns vs. Seth Rollins vs. CM Punk?

Reklama

WWE Novinky

AEW Novinky