Drew McIntyre prozradil, jak vznikl nápad na tričko zesměšňující CM Punka

Drew McIntyre

Je zřejmé, že WWE plánuje feud Drewa McIntyrea a CM Punka, až se druhý jmenovaný vrátí po zranění tricepsu.

Drew McIntyre poměrně často útočí různými posměškami na CM Punka a užívá si skutečnosti, že přišel o hlavní tahák na WrestleManii 40.

Dokonce má tričko (ZDE), které zobrazuje, jak klečí u hrobu symbolizujícího hlavní tahák CM Punka na WM.

Šlo parodii na slavný mem Granta Gustina a Olivera Quinna.

Na tomto memu je vidět Grant Gustin, jak klečí nad hrobem Olivera Queena (známého také jako Green Arrow ze seriálu Arrow) a zároveň rukou dělá znamení míru.

V McIntyrově parodované verzi byla Gustinova tvář nahrazena jeho vlastní, zatímco náhrobní nápis byl nahrazen nápisem „CM Punk's WrestleMania Main Event, 2024-2024”.

V nedávném rozhovoru prozradil, že nápad na toto tričko vznikl poté, co výše zmiňovaná parodie byla velmi úspěšná na sociálních sítích, kde měla přes sto tisíc lajků a miliony zhlédnutí.

Pro velký úspěch se rozhodl zavolat na oddělení se zbožím a oznámil jim, že buď mu vyrobí triko s tímto motivem, nebo si jej do příští show RAW vyrobí on sám.


Komentáře (0)

Zatím zde nejsou žádné komentáře

Přidat komentář

  1. Přidání komentáře jako host. Zaregistrujte se nebo se přihlaste ke svému účtu.
0 znaky
Přílohy (0 / 3)
Share Your Location

Reklama

Reklama

Nemáte chybu u počtu eliminací od Shayny Baszler? V daném zapase bylo ...
Peter uveřejnil komentář v TOP 24 nejlepších rivalit v historii WWE
Keď sa tak pozriem na ten rebriček všetko sú to feudy z davnejsej min...
CM Skunk uveřejnil komentář v Charlotte Flair zřejmě dostane novou přezdívku
Nevím proč, ale celkově ten design a přezdívka ve mě signalizuje, že b...

Reklama

Chystáte se koupit novou videohru WWE 2K25?

Reklama

WWE Novinky

AEW Novinky

>