Zákulisní informace o tom, zda se The Beast v dohledné době vrátí do WWE

Do roku 2025 zbývají necelé dva týdny a nový rok přináší nové začátky, zejména potenciál návratu některých hvězd.

V případě sedminásobného šampiona WWE Brocka Lesnara se však zdá, že šance na jeho brzký návrat do WWE je mizivá, což odpovídá předchozím zprávám o možnosti jeho návratu v tomto roce.

Chris Featherstone, který za poslední období zveřejnil několik interních informací z WWE (jako například chystané zápasy CM Punk vs. Seth Rollins nebo Roman Reigns vs. Solo Siko v show RAW 6. ledna) na sociální síti X ohledně návratu Brocka Lesnara do WWE napsal toto:

„Byl jsem informován, že neproběhly žádné interní rozhovory ohledně návratu Brocka Lesnara do WWE, a panuje přesvědčení, že se v dohledné době nevrátí.”

Fanoušci by tak zřejmě neměli očekávat jeho překvapivý návrat například během mužského Royal Rumble zápasu a zdá se, že WWE s ním nepočítá ani pro WrestleManii 41.


Komentáře (0)

Zatím zde nejsou žádné komentáře

Přidat komentář

  1. Přidání komentáře jako host. Zaregistrujte se nebo se přihlaste ke svému účtu.
0 znaky
Přílohy (0 / 3)
Share Your Location

Reklama

Reklama

Pořád čtu už několik let že se něco ve WWE prozradilo o plánech pro n...
Však na WM 30 nešel o světový titul ani reigns ani brock
Jaký má smysl dávat videa typu že někdo někde je na veřejnosti a pod...
Jirka uveřejnil komentář v Velký spoiler ze včerejší show WWE RAW
Nechápu proč by to mělo být na velký spoiler když tam šaškoval D. Myst...
Nemáte chybu u počtu eliminací od Shayny Baszler? V daném zapase bylo ...

Reklama

Komu fandíte v zápase Cody Rhodes (c) vs. John Cena o titul Undisputed WWE šampiona na WrestleManii 41 v Las Vegas?

Reklama

WWE Novinky

AEW Novinky