Novinky o situaci frustrovaného Drewa McIntyrea

Drew McIntyre po vyřazení z mužského Royal Rumble zápasu křičel a nadával v zákulisí, přičemž odešel ze stadionu ještě před ukončením celé show.

Zatímco PWInsider informoval, že část jeho frustrace pochází z toho, že LA Knight pokazil sekvenci, která měla vést k jeho vyřazení ze zápasu, nejde o jediný důvod.

Server WNW informoval, že Drew McIntyre je frustrovaný z toho, jakým způsobem s ním WWE zachází a není spokojen s tím, co pro něj naplánovali na WrestleManii 41 - tedy zápas s Damianem Prieste.

Podle insidera Chrise Featherstona již McIntyrova frustrace „vychladla” a věci mezi ním a WWE se „hýbou kupředu”.

Nepředpokládá se, že by celá tato situace mohla vést k nějakým větším problémům nebo nuceným změnám v plánech WWE.


Komentáře (0)

Zatím zde nejsou žádné komentáře

Přidat komentář

  1. Přidání komentáře jako host. Zaregistrujte se nebo se přihlaste ke svému účtu.
0 znaky
Přílohy (0 / 3)
Share Your Location

Reklama

Reklama

Pořád čtu už několik let že se něco ve WWE prozradilo o plánech pro n...
Však na WM 30 nešel o světový titul ani reigns ani brock
Jaký má smysl dávat videa typu že někdo někde je na veřejnosti a pod...
Jirka uveřejnil komentář v Velký spoiler ze včerejší show WWE RAW
Nechápu proč by to mělo být na velký spoiler když tam šaškoval D. Myst...
Nemáte chybu u počtu eliminací od Shayny Baszler? V daném zapase bylo ...

Reklama

Komu fandíte v zápase Cody Rhodes (c) vs. John Cena o titul Undisputed WWE šampiona na WrestleManii 41 v Las Vegas?

Reklama

WWE Novinky

AEW Novinky