Heelturn Johna Ceny na prémiovém live eventu WWE Elimination Chamber nebyl šokem jen pro fanoušky, ale i pro samotné hvězdy WWE.
Server Fightful měl možnost mluvit s nejmenovanou hvězdou WWE, která potvrdila, že přestože mnozí jsou přesvědčeni, že heelturn je správným rozhodnutím, tak nečekali, že k tomu opravdu dojde.
„Hodně příjemný šok. Tohle byl typ věci, o které si i lidé v rámci rosteru mysleli, že je možná, ale prostě si nemysleli, že se stane. V šatně panovalo velké vzrušení, protože všichni věděli, že to povede k tomu, že se na show bude dívat více lidí.”
Cenova změna na plnohodnotného padoucha mu také vynesla nečekaný Guinnessův rekord za nejdelší období nepřetržitého ztvárňování babyface hvězdy WWE předtím, než se stal heelem.
Od roku 2004 do 1. března 2025 byl dokonalým klaďasem, ale nyní jsou tyto dny oficiálně pryč.