Kenny Omega naznačil, že už brzy se dočkáme nových materiálů z videohry AEW: Fight Forever

Rok 2022 by mohl být velmi dobrým rokem pro wrestlingové videohry, jelikož jsme se již dočkali velmi povedeného ročníku WWE 2K22 a v přípravě je i videohra ze světa AEW.

Z připravované videohry AEW: Fight Forever jsme toho zatím moc neviděli, ale Kenny Omega v nedávném rozhovoru naznačil, že intenzivně pracují na tom, aby získali další materiály, které budou moci odprezentovat fanouškům.

„Opravdu tvrdě pracujeme na tom, abychom získali něco, co by bylo reprezentativní, snažíme se získat něco, co bude dokončeno. Doufám, že brzy budeme mít více materiálů, které všem ukážeme, a vím, že by to mělo být opravdu brzy. Nejsem si jistý, kdy přesně, ale mělo by zde být něco rozsáhlejšího, něco trochu víc do hloubky, řekl bych v příštích měsících určitě.”

Videohra AEW: Fight Forever by údajně mohla vyjít letos na podzim na platformy PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X/S a Xbox One.



Komentáře (0)

Zatím zde nejsou žádné komentáře

Přidat komentář

  1. Přidání komentáře jako host. Zaregistrujte se nebo se přihlaste ke svému účtu.
0 znaky
Přílohy (0 / 3)
Share Your Location

Reklama

Reklama

Jirka uveřejnil komentář v Velký spoiler ze včerejší show WWE RAW
Nechápu proč by to mělo být na velký spoiler když tam šaškoval D. Myst...
Nemáte chybu u počtu eliminací od Shayny Baszler? V daném zapase bylo ...
Peter uveřejnil komentář v TOP 24 nejlepších rivalit v historii WWE
Keď sa tak pozriem na ten rebriček všetko sú to feudy z davnejsej min...

Reklama

Komu fandíte v rivalitě Roman Reigns vs. Seth Rollins vs. CM Punk?

Reklama

WWE Novinky

AEW Novinky